Regentesselaan 170 C, Den Haag

Regentessekwartier

Interesse in deze woning?

Neem contact op voor het maken van een afspraak. Bel 070-3524201 of mail naar makelaars@devilee.nl

Contact opnemen
type
Woningtype
Bovenwoning
type
Oppervlakte
56m²
type
Perceel
n.v.t
type
Aantal kamers
2
type
Prijs
€ 960 p.m. ex.

Omschrijving

STUDENTENKAMER ZELFSTANDIGE WOONRUIMTE VOOR 2 JAAR
Ideaal voor student. 2 kamer ruim (top)appartement op de 3e etage onder de kap met terras. Nabij de Weimarstraat en het Regentesseplein. Centraal gelegen t.o.v. openbaar vervoer.

Huurcontract voor bepaalde tijd maximaal 2 jaar. Deze kan afgesloten worden voor personen die voor hun studie tijdelijk in een andere gemeente binnen Nederland willen wonen of afkomstig zijn uit het buitenland en in Nederland gaan studeren.



*INDELING*
2 kamer top appartement gelegen op de 3e etage met terras in herenhuis . Eigen open keuken, apart toilet en badkamer met douche. Geheel voorzien van diverse stoffering, CV ketel, koelkast en 4 pits gasstel e.d. De trapopgang is gedeeld met de bewoners van de 1e en 2e etage.

Uitsluitend te huur voor 1 persoon (student). Huurcontract voor bepaalde tijd maximaal 2 jaar. Deze kan afgesloten worden voor personen die voor hun studie tijdelijk in een andere gemeente binnen Nederland willen wonen of afkomstig zijn uit het buitenland en in Nederland gaan studeren.

*AFMETINGEN*
Woonkamer ca. 10,00 m x 3,50 m en open keuken.
Slaapkamer ca. 3,20 x 3,30 met nis van 3,63m x 2,00 m.
Terras ca. 2,40m x 2,30m en 2,20m x 1,50m.

*HUURVOORWAARDEN*
- De woning is geschikt voor maximaal 1 persoon (student).
- Voor deze woning dient u een huisvestingsvergunning Gemeente Den Haag aan te vragen en verkrijgen. Meer informatie hierover kan u vinden op de website van de gemeente Den Haag.
- Huurprijs € 959,60 per maand inclusief servicekosten en exclusief elektriciteit en gas. (eigen meters/aansluitingen).
- Servicekosten € 31,00.
- Totale huurprijs inclusief servicekosten € 990,60
- Huurcontract voor bepaalde tijd maximaal 2 jaar.
- Waarborgsom 2 X maandhuur (€ 1.918,00).
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Beschikbaar per 01-01-2026
- Huurkandidaten dienen een aantoonbaar vast maandelijks inkomen of borgstelling te kunnen overleggen welke in een gezonde verhouding staat tot de huurprijs.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Kenmerken

Overdracht

Prijs
€ 960 p.m. ex.
Servicekosten
€ 31
Status
Beschikbaar
Oplevering
01-01-2026
Adres
Regentesselaan 170 C
Postcode
2562 EG
Plaats
Den Haag

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning, Appartement
Woonlaag
3
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906-1930
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
ca. 56m²
Inhoud
ca. 150m³

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal verdiepingen
1
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
C
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
(Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

Balkon
Ja

Garage

Locatie

[ { "address": "Regentesselaan 170", "zipCode": "2562 EG", "city": "Den Haag", "lat": 52.0747797, "lng": 4.2837508, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

Interesse?

Heeft u interesse in deze woning? Vul het onderstaande formulier in en wij nemen z.s.m contact met u op.

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
telefoon

Liever telefonish contact?

U kunt ons van maandag t/m donderdag van 08:30 tot 17:30 en op vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur bereiken op

070 - 352 42 01

Volg ons op facebook

facebook